IQOS 3 MULTI

 

IQOS 3 MULTI to system podgrzewania tytoniu dla palaczy, którzy poszukują alternatywy dla papierosów, a ich życie charakteryzuje się ciągłym ruchem.
Nasze kompaktowe, jednoczęściowe urządzenie do podgrzewania tytoniu pozwala na użycie 10 wkładów tytoniowych bez konieczności robienia przerw na ładowanie.
Zaprojektowaliśmy IQOS 3 MULTI z myślą o tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Pełne naładowanie IQOS 3 Multi umożliwia użycie 10 wkładów tytoniowych bez przerwy na ładowanie.
IQOS 3 MULTI to kompaktowe urządzenie, które idealnie mieści się w torebce lub kieszeni. Po 10 użyciach, wystarczy podłączyć podgrzewacz do ładowarki. Dostępne są aż cztery kolory IQOS 3 MULTI: ciepła biel, aksamitna szarość, gwiezdny błękit i olśniewające złoto.

Odkryj nowego
IQOS-a 3 DUO

 

 

 

 

Nowy IQOS 3 DUO umożliwia podgrzanie dwóch wkładów tytoniowych bez konieczności ładowania pomiędzy kolejnymi wkładami.
Podgrzewacz IQOS 3 DUO to najszybciej ładujące się urządzenie spośród dostępnych modeli, które możesz dopasować do Twoich indywidualnych preferencji dzięki szerokiej gamie akcesoriów.

 

Podgrzewacz IQOS 3 DUO* to najszybciej ładujące się urządzenie spośród dostępnych modeli, które możesz dopasować do Twoich indywidualnych preferencji dzięki szerokiej gamie akcesoriów. IQOS 3 DUO* teraz w nowej limitowanej edycji Frosted Red.

 

 

IQOS 2.4 Plus

 

Poznaj technologię podgrzewania tytoniu z urządzeniem IQOS 2.4 Plus.

 

 

Klasyczny IQOS 2.4 Plus jest pionierem w technologii podgrzewania tytoniu. Zestaw startowy IQOS 2.4 Plus składa się z Podgrzewacza IQOS i Przenośnej ładowarki IQOS. Wraz z nim będziesz mógł doświadczać smak tytoniu bez ognia, dymu i nieprzyjemnego zapachu.

 

IQOS 2.4 Plus narodził się z potrzeby dostarczenia dorosłym palaczom nowego sposóbu używania tytoniu, wolnego od ognia, dymu i popiołu.

SPRAWDŹ TERAZ

 

 

 

 

 

 

 

Strona ma charakter niekomercyjny informuje jedynie o "PROMOCJACH".

Oficjalną stroną iqos jest:

https://pl.iqos.com/pl

*Materiały informacyjne pochodzą z:

https://iqosclub.pl/

https://www.twojwklad.pl/

a ich właścicielem jest

 Philip Morris Polska

Distribution Sp. z o.o.